Пресс-релизы

ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ДІЯЛЬНОСТІ 2011 РІК ДЛЯ ПАТ «МИКОЛАЇВЦЕМЕНТ» БУВ КРАЩИМ У ПОРІВНЯННІ З 2010

Публічне акціонерне товариство «Миколаївцемент»,  яке входить до міжнародної Групи компаній Lafarge - світового лідера у виробництві будівельних матеріалів, оголошує результати своєї діяльності за рік, який завершився 31 грудня 2011 року.

ПАТ «Миколаївцемент» зберіг лідируючу позицію на своєму природному ринку збуту і скористався швидшим ростом ринку, але зважаючи на стрімке зростання вартості енергоносіїв, палива, залізничних перевезень та значні інвестиції у виробництво в 2011 році компанія отримала чистий збиток у розмірі 10,9 млн. грн. Проте у порівнянні з 2010 роком, Миколаївцемент все ж таки зменшив свої збитки в  3.1 рази.

постійне задоволення потреб клієнтів

ПАТ «Миколаївцемент» продовжує робити свій внесок у розвиток українського суспільства та його інфраструктури. У 2011 році клієнтам було поставлено 912 тис. тонн цементу, який було використано при спорудженні багатьох житлових будинків, шкіл, лікарень та об’єктів інфраструктури в Україні. Зокрема, продукція компанії була використана при будівництві об’єктів до футбольного чемпіонату Євро-2012, в т.ч. на реконструкції Львівського аеропорту.

ПАТ «Миколаївцемент» в 2012 році сподівається на позитивну динаміку у розвитку підприємства,  а відтак Компанія планує закріпити свої на лідерські позиції на цементному ринку Західної України.

«Наші пріоритети залишаються незмінними: безпека праці та охорона здоров’я наших працівників, висока ефективність і якість виробництва цементу для кращого задоволення наших клієнтів, а також виконання соціальних зобов’язань перед громадою в частині підвищення екологічної безпеки та охорони здоров’я» – заявив генеральний директор ПАТ «Миколаївцемент» Гюнтер Сметана

тісна співпраця з громадами

 

ПАТ «Миколаївцемент» у 2011 році зайняв переможне місце у Національному Конкурсі бізнес-кейсів з корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) за 2011 та отримав 2-ге місце в категорії «Розвиток місцевих громад».

У рамках просвітницько-інформаційної кампанії у 2011 році «Миколаївцемент» створив низку промоційних аудіороликів із соціальної реклами, щоб закликати всіх водіїв бути обережними на дорогах. Крім того, Компанія підготовила та провела різноманітні заходи, розраховані для різних категорій працівників заводу: презентації, семінари, мозкові штурми, спеціальну роботу з працівниками ДАІ, інше. Особливу увагу приділялася наймолодшим мешканцям Миколаївського району – школярам. Для них було проведено спеціальну лекцію про безпечне пересування вулицями й практичне заняття-конкурс з їзди на велосипеді.

Крім того, минулого року ПАТ «Миколаївцемент», як і в попередні роки, надало спонсорську допомогу місцевим територіальним громадам на загальну суму 2,5 млн. гривень. Так «Миколаївцемент» виділив в 2011 році понад 1 млн. грн. для відновлення асфальтного покриття в 5 населених пунктах Миколаївського району Львівської області. 649 тис.грн. компанія виділила на придбання сміттєзбиральної машини для забезпечення м. Миколаєва, Львівської області. Також в 2011 році  «Миколаївцемент» інвестував  в  галузь охорони здоров’я, зокрема придбав для Миколаївської районної лікарні сучасний колоноскоп, загальною вартістю майже 170 тис. грн. Цей прилад призначений для покращення діагности та лікування різноманітних захворювань кишечнику. Окрім цього компанія інвестувала понад 160 тис. грн. у ремонтні роботи, пов’язані з покращенням умов для відвідувачів спортивно-оздоровчого комплексу «Ювілейний» в місті Миколаєві, Львівської області.

Про Публічне акціонерне товариство «Миколаївцемент»

Публічне акціонерне товариство «Миколаївцемент» є цементним заводом у м. Миколаєві Львівської області. Діє з 1950 року.

Виробляє три типи цементу для різних потреб. У 2010 році клієнтам в усіх куточках країни було поставлено 912 000 тонн цементу. Його було використано при спорудженні багатьох житлових будинків, шкіл, лікарень та об’єктів інфраструктури в Україні. Зокрема, продукція підприємства була використана при будівництві об’єктів, пов’язаних з футбольним чемпіонатом Євро-2012.

Підприємство займає міцну позицію на національному ринку цементу. Природним ринком збуту є західний регіон України.

З 1999 року завод є частиною Групи Lafarge – світового лідера у галузі будівельних матеріалів.

Про компанію Lafarge

Lafarge є світовим лідером у галузі будівельних матеріалів, який займає провідні позиції в усіх сферах своєї діяльності: цемент, бетон та наповнювачі, гіпс. У компанії працює 68 000 працівників у 64 країнах. У 2010 році обсяги продажів  Lafarge сягнули 15,3 млрд. євро.

Другий рік підряд, Lafarge займає місце в ТОП-10 з 500 компаній, оцінених Проектом Вуглецевого Розголошування (Carbon Disclosure Project), які відзначили стратегію та дії проти глобального потепління.

Розвиваючи свої провідні центри дослідження будівельних матеріалів, Lafarge закладає інновацію в основу своїх пріоритетів, що допомагає компанії працювати над екологічно раціональним будівництвом і архітектурною креативністю.

 

 

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>