Пресс-релизы

«Лафарж» за здоровий спосіб життя»

Доводячи свою безумовну відданість охороні здоров’я й безпеці праці, підприємство «Миколаївцемент», яке є частиною групи «Лафарж», розпочало черговий етап соціальних інвестицій у спортивно-оздоровчий комплекс «Ювілейний» в місті Миколаєві за суму 167 тис. грн. Замена сайлентблоков цена узнать стоимость на замену сайлентблока.

Зокрема, розпочато ремонт у приміщенні басейну, а саме: заміну старих вікон, встановлення зовнішніх решіток на них, заміну електромережі й установлення освітлення, інші внутрішні ремонти.

Компанія вже інвестувала понад 200 тис. грн. в капітальний ремонт приміщень роздягалень, туалетів та душових кімнат минулого року.

Раніше ПАТ «Миколаївцемент» посприяв тому, що басейн, який 7 років не працював, став незалежним від міських комунальних мереж – тепер у нього власна свердловина і автономна котельня, а отже безперебійне постачання води холодної і гарячої.

«Ми вкотре переконуємося, що відданість безпеці й охороні здоров’я є для компанії «Лафарж» важливим фактором у наданні підтримки на покращення системи охорони здоров’я Миколаївського району і пропаганду здорового способу життя. Йдеться і про інвестиції в басейн, і футбол, адже Компанія підтримує фінансово місцеві футбольні клуби, і придбання борцівських матів для Миколаївської районної ДЮСШ «НИВА 2004», і обладнання для Миколаївської центральної районної лікарні, ін.», – зазначив Ігор Пілка, голова Миколаївської районної державної адміністрації.

Примітки для редакторів

Про Публічне акціонерне товариство «Миколаївцемент»

Публічне акціонерне товариство «Миколаївцемент» є цементним заводом у м. Миколаєві Львівської області. Діє з 1950 року.

Виробляє три типи цементу для різних потреб. У 2010 році клієнтам в усіх куточках країни було поставлено 854 000 тонн цементу. Його було використано при спорудженні багатьох житлових будинків, шкіл, лікарень та об’єктів інфраструктури в Україні. Зокрема, продукція підприємства була використана при будівництві об’єктів, пов’язаних з футбольним чемпіонатом Євро-2012.

Підприємство займає міцну позицію на національному ринку цементу. Природним ринком збуту є західний регіон України.

З 1999 року завод є частиною групи «Лафарж» – світового лідера у галузі будівельних матеріалів.

Про «Лафарж»

«Лафарж» є світовим лідером у галузі будівельних матеріалів, який займає провідні позиції в усіх сферах своєї діяльності: цемент, бетон та наповнювачі, гіпс. У компанії 76 000 працівників у 78 країнах. У 2010 році обсяги продажів (товарообіг) «Лафарж» сягнули 16,2 млрд. євро.

У 2010 році компанія «Лафарж» зайняла 6-ту позицію в рейтингу оприлюднення інформації про заміри та викиди парникових газів (Carbon Disclosure Project) та увійшла до індексу корпоративної стійкості Доу-Джонса (Dow Jones Sustainability Index) завдяки своїм зусиллям, спрямованим на зважений розвиток.

«Лафарж» має провідні центри дослідження будівельних матеріалів, що дає компанії змогу закладати інновацію в основу своїх пріоритетів, працювати над екологічно раціональним будівництвом і архітектурною креативністю.

Додаткову інформацію можна отримати на офіційному веб-сайті компанії www.lafarge.com

 

Комментарии запрещены.