Пресс-релизы

«Лафарж» бере участь у відновленні замків Золотої підкови Львівщини

Компанія «Лафарж», що представлена в Західній Україні підприємством ВАТ «Миколаївцемент» бере участь у проекті відновлення однієї з найвизначніших пам’яток історії та архітектури України XVII ст. – Підгорецького  замку.

В даний час у Підгірцях ведуться роботи щодо відновлення в’їзних брам замкового комплексу. Для проведення цих робіт необхідні будматеріали, зокрема,  цемент. Тому, доводячи свою небайдужість до історії та культури України, компанія «Лафарж» виділила необхідну кількість цементу для поетапного здійснення даних робіт.

«Підгорецький замок є одним із найвідвідуваніших туристичних об’єктів не лише Львівщини, а й всієї України і навіть світу. Це одна з перлин архітектури та найвизначніших пам’яток історії України. На жаль, держава не в змозі нам до кінця допомогти у їх відновленні, а тому ми змушені звертатися до спонсорів, аби вберегти нашу історію», – розповів  Борис Возницький, директор Львівської національної галереї мистецтв.

«Тому ми вдячні керівництву компанії «Лафарж» за допомогу і сподіваємося на розвиток нашої  подальшої співпраці. Приємно працювати з людьми, які цікавляться  історичним минулим України і які докладають зусиль, аби вберегти  її сьогодення для  майбутніх поколінь», – додав пан Возницький.

«Сприяння у відновленні культурних та історичних памяток є серед пріоритетних напрямків, у які скеровуємо свої спонсорські кошти, чи матеріали. Всюди, у світі й «Лафарж» бере активну участь в економічному, соціальному  і культурному  житті громади. Розуміємо наскільки важливими є для історії України об’єкти, що входять до Золотої підкови Львівщини, тому з приємністю беремо участь у реконструкції Підгорецького замку», – прокоментував генеральний директор ВАТ «Миколаївцемент» Гюнтер Сметана.

Довідка

Підгорецький замок — пам’ятка архітектури епохи Ренесансу, що стоїть у селі Підгірці Бродівського району Львівської області.

Замок було збудовано протягом 1635—1640 років під керівництвом архітектора Андреа дель Аква за вказівкою коронного гетьмана Станіслава Конєцпольського, він є одним із найкращих в Європі зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями.

Підгорецький замок розташований на висоті 399 м над рівнем моря, біля підніжжя якого починається долина річки Стир. Південна частина плато у цьому місці рівнинна, саме в її бік спрямовані укріплення замку і в’їзна брама, а в сторону долини — палац, з вікон якого відкривається чудовий краєвид.

У 2008 р. Підгорецький замок потрапив до переліку 100 пам’яток світу, що потребують негайної реставрації.

Про Відкрите акціонерне товариство «Миколаївцемент»

Відкрите акціонерне товариство «Миколаївцемент» є цементним заводом у м. Миколаєві Львівської області. Діє з 1950 року. На сьогодні виробнича потужність становить 1,4 млн. тон цементу на рік, виробляється три типи цементу для різних потреб.

Підприємство займає міцну позицію на національному ринку цементу. Природним ринком збуту є західний регіон України, в т.ч. Закарпаття, і частково Київська область.

З 1999 року і досі завод є частиною Групи «Лафарж» – світового лідера у галузі будівельних матеріалів.

Про «Лафарж»

«Лафарж» є світовим лідером у галузі будівельних матеріалів, який займає провідні позиції в усіх сферах своєї діяльності: цемент, бетон та наповнювачі, гіпс. У компанії 76 000 працівників у 78 країнах. У 2010 році обсяги продажів (товарообіг) «Лафаржу» сягнули 16,2 млрд. євро.

У 2010 році компанія «Лафарж» зайняла 6-ту позицію в рейтингу оприлюднення інформації про заміри та викиди парникових газів (Carbon Disclosure Project) та увійшла до індексу корпоративної стійкості Доу-Джонса (Dow Jones Sustainability Index) завдяки своїм зусиллям, спрямованим на зважений розвиток.

«Лафарж» має провідні центри дослідження будівельних матеріалів, що дає компанії змогу закладати інновацію в основу своїх пріоритетів, працювати над екологічно раціональним будівництвом і архітектурною креативністю.

Додаткову інформацію можна отримати на офіційному веб-сайті компанії www.lafarge.com

 

Комментарии запрещены.