Пресс-релизы

dobzhynsky

Година Землі 2011: 5 днів до старту

Більше 3800 міст світу, в тому числі 24 українських міста, згаснуть на одну годину

У суботу, 26 березня о 20:30 люди по всьому світу вже вп’яте вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, щоб показати необхідність об’єднаних дій для боротьби зі зміною клімату. Україна долучається до Години Землі вже третій рік поспіль, активно підтримуючи всесвітній кліматичний рух та прагнення до сталого майбутнього.

До Години Землі залишилося 5 днів, і Україна разом з цілим світом готується вимкнутися на одну годину, щоб привернути увагу людства до проблеми зміни клімату та марнотратного споживання природних ресурсів. Адже цього року  «Година Землі» – це більше, ніж година! Окрім символічного вимкнення світла 26 березня, ми повинні діяти щодня, роблячи невеликі кроки назустріч майбутньому без зміни клімату, майбутньому, у якому всі забезпечені природними ресурсами, майбутньому, у якому людина живе в гармонії з природою!

На даний момент більше 3800 міст світу підтвердили свою участь у всесвітній події, у тому числі 24 українських міста: Славутич, Кривий Ріг, Вилкове, Костянтинівка, Рівне, Черкаси, Донецьк, Прилуки, Сімферополь, Хмільник, Кам’янець-Подільський, Новоград-Волинський, Чернівці, Краматорськ, Могилів-Подільський, Слов’янськ, Житомир, Артемівськ, Макіївка, Енергодар, Нікополь, Сєвєродонецьк, Полтава та Дніпродзержинськ.

«На цей час до Години Землі долучилися 24 міста України, серед яких, нажаль, ще не має столиці нашої країни. Тим не менш, на сьогоднішній день ми вже побили торішній рекорд. У 2010 році тільки 20 міст України висловили підтримку кампанії та стурбованість проблемою зміни клімату. Ми запрошуємо всі міста України приєднатися до Години Землі 2011, адже ми маємо показати, що наша країна переймається не тільки фінансовими чи політичними питаннями, але й екологічними проблеми нашої Планети», – говорить Андрій Білокінь, координатор кампанії Година Землі 2011 в Україні.

Широко відомі та поважні люди світу намагаються на власному прикладі заохотити людей щодня по мірі сил допомагати природі. Супермодель Міранда Кер, актори Кейт Бланшет, Шепард Фейрі, Верне Троєр, співачка Неллі Фуртадо, лауреат Нобелівської премії Миру архієпископ Кейптаунский Десмонд Туту, а також наші співвітчизники дизайнер Лілія Пустовіт, та співаки Саша Кольцова, Олег Собчук та Дмитро Шуров запрошують людей робити щоденні прості кроки, які не мають майже ніякого значення для однієї людини, але в масштабах країни чи Планети здатні багато чого змінити. Ощадливе споживання природних ресурсів – води, світла, газу, перехід на відновлювану енергетику та органічні продукти дозволять значно зменшити тиск людства на нашу Землю.

Сотні знакових пам’яток світу, серед яких найвища будівля світу – Бурдж Халіфа (Дубай), Таймс Сквер (Нью-Йорк), Статуя Христа-Спасителя (Ріо-де-Жанейро), Лондонське Око, Ейфелева Вежа (Париж), Столова гора (Кейп Таун), Ворота Індії (Делі), Бранденбургські ворота (Берлін), згасять в суботу свої вогні, підтримуючи глобальний заклик до дій.

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України та Національне агентство з ефективного використання енергетичних ресурсів надали свою підтримку Години Землі 2011 і закликають громадян України долучитися до акції.

Куракіна Катерина, менеджер зі зв’язків з громадськістю WWF в Україні, додає: «Година Землі в Україні запрошує всіх українців долучитися до кампанії, вимкнути світло на годину 26 березня о 20:30, зареєструватися на сайті wwf.panda.org/eh11 та продемонструвати свою підтримку, а також зробити своє життя «зеленішим» та більш розумно споживати природні ресурси, щоб зберегти Планету для наших дітей та онуків!»

«Також, ми запрошуємо українців взяти участь у фотоконкурсі «Я не нагріваю Землю», щоб продемонструвати, як Ви допомагаєте Планеті кожен день. Кожний учасник фотоконкурсу за свою допомогу отримає енергоефективну лампочку «Космос».

Всесвітній фонд природи висловлює подяку ООН в Україні, Radisson Blu Hotel (Київ), Європейській Бізнес Асоціації, ТМ Космос, а також мережам магазинів «Антошка» та «Інтертоп» за допомогу в організації кампанії Година Землі 2011.

Промоушн акції в Україні проводиться в партнерстві з рекламним агентством Ogіlvy та PR агенством SPN Ogіlvy, які допоможуть привернути увагу людей до Години Землі за допомогою оригінальних ідей і  візуальних матеріалів, що запам’ятовуються.

Година Землі – це глобальна ініціатива з боротьби зі зміною клімату, організована Всесвітнім фондом природи, що закликає громадськість, приватні компанії, представників урядових структур і місцевих спільнот вимкнути світло на одна годину 26 березня 2011 року о 20:30, щоб продемонструвати свою підтримку дій, спрямованих на боротьбу зі зміною клімату та марнотратним споживанням природних ресурсів.

Година Землі була започаткована в Сіднеї в 2007 році, коли 2 мільйони людей вимкнули світло у своїх домівках. В 2008 році вже більше 50 мільйонів людей по всьому світі долучилися до Години Землі. В 2009 та 2010 роках Година Землі була безпрецедентним успіхом та об’єднала більше 1 мільярда людей.

Додаткову інформацію можна отримати на сайті:

Комментарии запрещены.